Koszulka handmade z motywem podróżniczym

Koszulka handmade z motywem podróżniczym

Najlepszym prezentem jak często podkreślam są rzeczy zrobione własnoręcznie, o czym wspominałam już w tym wpisie. Kosztują nas jedynie trochę czasu, kreatywności i kosztów związanych z materiałami, które zazwyczaj są niskie. Tak było i tym razem. Wraz z moim chłopakiem Czarkiem wpadliśmy na pomysł stworzenia własnych koszulek z motywem podróżniczym. Po krótkiej burzy mózgów i kilkunastu szkiców na kartce stworzyłam projekt w Photoshopie, który pomógł w późniejszej fazie odwzorowania na tkaninie. Później było już wycinanie szablonów i dokładne malowanie na materiale. Wszystko zajęło nam łącznie półtorej dnia włącznie z wysychanie farby, malowaniem drugiej warstwy oraz zaprasowywaniem, w celu utrwalenia efektu.

Motywem przewodnim koszulek jest minimalistyczna grafika z dwuznacznie brzmiącym napisem „MORZE GÓRY?”. Zobaczcie efekty naszej pracy!

Koszulka handmade z motywem podróżniczym

Koszulka handmade wersja męska

Koszulka handmade z motywem podrózniczym

Koszulka handmade z motywem podrózniczym

Koszulka handmade wersja damska

Koszulka handmade z motywem podrózniczym Koszulka handmade z motywem podrózniczym Koszulka handmade z motywem podrózniczym Koszulka handmade z motywem podrózniczym

Celem naszego projektu koszulek było wzajemne uzupełnienie się motywu gór i morza, co najlepiej widać na powyższej fotografii.

Koszulka handmade z motywem podrózniczym Koszulka handmade z motywem podrózniczym

Koszt dwóch koszulek ~ 25 zł  |  Czarna farbka na Allegro ~ 5 zł


Która koszulka z autorskim motywem podróżniczym podoba Wam się bardziej? W męskim wydaniu z wypełnionymi górami czy damska z czarnym? Może znajdzie wśród Was ktoś, kto także tworzy wzory na koszulkach lub innych tkaninach. Koniecznie dajcie znać w komentarzach! 🙂


Zapraszam Was również na mojego Instagrama i Fanpage, gdzie znajdziecie sporo zdjęć z moich podróży i nie tylko. Bądźcie na bieżąco!

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *