O mnie

Witaj na moim blogu podróżniczym!

Jestem studentką piątego roku Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.Kate Traveller - Blog podróżniczy W przyszłości chciałabym mieć swoją firmę, ale zanim to się wydarzy chciałabym zdobyć doświadczenie w branży marketingu internetowego. Aktualnie pracuję w jednej z wrocławskich agencji reklamowych.

Fotografuję i filmuję każdy moment. Próbuję uchwycić najważniejsze chwile z wyjazdów. Bloga założyłam na pierwszym roku studiów, ponad cztery lata temu. Wszystko po to, żeby zarażać ludzi moją pasją i zachęcić do podróżowania, które jak udowadniam, wcale nie musi być drogie. Wcześniej skupiałam się głównie na relacjach z moich wyjazdów tych bliższych i dalszych. Aktualnie pracuję nad tym, żeby podzielić się z moimi czytelnikami wiedzą, poradami, którą zdobyłam podczas podróżowania.

Moim marzeniem jest rejs promem dookoła świata. Pewnie myślicie, że to nierealne, ale każdy z nas lubi choć na chwilę założyć różowe okulary. W dzisiejszym świecie podróżowanie stało się tak powszechne, że bilety na drugi koniec półkuli nie są już dobrem luksusowym, dlatego uważam, że Dreams Come True. Wiem, że za kilka lat zbiorę środki i sprawię, że niemożliwe stanie się rzeczywistością! Drugie, nieco skromniejsze marzenie to posiadanie własnego campera i odkrywanie nim nieznanych dotychczas miejsc.

Katarzyna Augustyniak

Zapraszam do kontaktu! 


Obserwuj mnie na Instagramie i Facebooku, gdzie znajdziesz sporo zdjęć z moich podróży. Bądź na bieżąco!