Worko plecak z własnym nadrukiem

Worko plecak z własnym nadrukiem

Niecały miesiąc temu postanowiłam stworzyć swój osobisty, niepowtarzalny worko plecak z logo bloga. W okresie wiosenno-letnim świetnie przydaje się zarówno na co dzień jak i w podróży. Możliwości było wiele. Firm, które oferują nadruki na tkaninach jest całe mnóstwo i naprawdę jest w czym wybierać. Na rynku są dwa typy firm, które proponują szeroką ofertę nadruków na tkaninach. Pierwsze skierowane są dla klientów indywidualnych, o których pisałam w tym wpisie (pojedyncze zamówienia tworzone w prostym generatorze wizualnym), natomiast drugie głównie dla przedsiębiorstw (zamówienia w dziesiątkach, a nawet setkach sztuk).

Miałam już jeden worko plecak i strasznie szybko wypłowiał. Był słabej jakości, dlatego szybko się zniszczył. Jako osoba wymagająca chciałam jednak, żeby tym razem materiał był wysokiej jakości, nadruk bez pikselozy, a worko plecak cały czarny. Uwierzcie, to było bardzo trudne. Przekopując cały internet w poszukiwaniu odpowiedniej firmy, która spełni moje oczekiwania natrafiłam na Open Wear. Poniżej krótka fotorelacja. Zachęcam do obejrzenia 🙂

Fotorelacja – Worko plecak z własnym logo

Worko plecak z własnym nadrukiem - Kate Traveller - Blog podróżniczy

Worko plecak z własnym nadrukiem - Kate Traveller - Blog podróżniczy
Fot. Cezary

Worko plecak z własnym nadrukiem - Kate Traveller - Blog podróżniczy

Dla zainteresowanych poniżej podaję dokładną specyfikacje mojego worko plecaka. Firmę szczerze polecam za bardzo dobry kontakt mailowy i doradztwo pod kątem przygotowania projektu w postaci pliku do druku. Realizacja zamówienia była natychmiastowa. Poniższy obrazek przeniesie Was do worko plecaka, który zamówiłam. Jest bardzo wytrzymały, a sznurki są grube.

Kolor: Czarno-czarny
Wymiary: 37×47 cm
Pojemność: max 13 litrów
Materiał: 100% bawełna (organic)
Gramatura: 340 g/m²

Worko plecak z własnym nadrukiem - Kate Traveller - Blog podóżniczy
źródło: openwear.pl

Koszt worko plecaka ~ 60 zł | Błyskawiczna przesyłka kurierem ~ 12 zł

Worko plecak z własnym nadrukiem - Kate Traveller - Blog podróżniczy

Zobaczcie więcej wpisów w podobnym klimacie w kategorii #handmade.

A czy Wy, chcielibyście mieć worko plecak z własnym nadrukiem? Może znajdzie się wśród Was ktoś, kto stworzył już swój własny gadżet. Dajcie znać w komentarzu! 🙂


Artykuł nie jest sponsorowany, a z linków zamieszonych w tym wpisie nie czerpie żadnych korzyści. Wpis stworzyłam z myślą dla osób zainteresowanych stworzeniem osobistego worko plecaka z własnym nadrukiem.


Zapraszam Was również na mojego Instagrama i Facebooka, gdzie znajdziecie sporo zdjęć z podróży i nie tylko. Bądźcie na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *